2018-08-06

«Do like Olympians» з дзюдоїстами Донеччини в святогірській «Іскорці»

3 серпня в позаміському дитячому закладі оздоровлення та відпочинку «Іскорка Spark-camp», що в Святогірську, відбулося свято спорту в рамках всеукраїнського проекту «Do like Olympians», спрямованого на промоцію головних олімпійських цінностей – дружби, поваги і досконалості.

Захід зібрав близько 200 дітей із усіх п’яти загонів «Іскорки», об’єднаних четвертою оздоровчою зміною під назвою «Подорож Україною». До дітей завітали бронзова призерка Перших Юнацьких Олімпійських ігор 2010 року з дзюдо Ксенія Дарчук, чотириразова чемпіонка України з дзюдо, переможниця Кубків Європи, стипендіатка Відділення НОК України в Донецькій області Катерина Сировацька, в.о. директора школи вищої спортивної майстерності, майстер спорту України з легкої атлетики Крістіна Русінова, президент Донецької обласної федерації дзюдо, тренер відділення дзюдо ШВСМ Дмитро Ігнатенко, координатор проектів Відділення НОК України в Донецькій області Вікторія Локтіонова.

Катерина Сировацька разом з вожатими «Іскорки» провели для дітей танцювальну розминку під музичний супровід. Вона включала прості рухи, які підходять для щоденного використання, адже розганяють кров по організму, надають прилив енергії та бадьорості.

Продовжився захід цікавою бесідою про історію розвитку дзюдо та проведенням вікторини на спортивну тематику, де всіх, хто надав правильну відповідь, нагородили подарунками від Національного олімпійського комітету України та регіонального відділення НОК.

Також хлопці та дівчата могли поставити питання бронзовій призерці Перших Юнацьких Олімпійських ігор 2010 року з дзюдо Ксенії Дарчук. Під час спілкування, що вийшло дуже емоційним, спортсменка приділила увагу кожному, а завершилось свято спільною фотосесією.

Учасники спортивного заходу отримали на згадку сувеніри з олімпійською символікою.

Поділитись