2018-10-18

«Do like Olympians» запалює серця маріупольських школярів

16 жовтня в загальноосвітній школі № 15 міста Маріуполь відбувся спортивний захід у рамках Всеукраїнського проекту «Do like Olympians», ініціатором і засновником якого є Національний олімпійський комітет України за підтримки «The Coca-Cola Foundation». Його мета – сприяння активному та здоровому способу життя, пропаганда олімпійських принципів та цінностей.

До учнів 2-6 класів завітав заслужений майстер спорту України, 8-миразовий чемпіон світу з кікбоксингу Олександр Олійник, вихованці відділення боротьби греко-римської комплексної ДЮСШ «Атлетик» (Маріуполь), обласної спеціалізованої ДЮСШ олімпійського резерву з видів боротьби та міської федерації таїландського боксу.

На початку зустрічі волонтер Відділення НОК України в Донецькій області Андрій Матійченко представив школярам гостей, презентував такі види спорту, як боротьба греко-римська та кікбоксинг. Після перегляду відеороликів про основні олімпійські цінності, Олександр Олійник розповів дітям також про таїландський бокс Муей Тай.

Далі на хлопців і дівчат чекала практична частина заходу. Спочатку присутні долучились до розминки з чемпіоном. Потім юні спортсмени продемонстрували школярам свої вміння та навички в греко-римській боротьбі, таїландському боксі. Олександр Олійник провів майстер-клас, де кожен бажаючий міг стати з ним у спаринг.

Наприкінці заходу відбулась командна естафета, за підсумками якої переможців нагородили сувенірами від Національного олімпійського комітету України та Відділення НОК України в Донецькій області.

Поділитись