2021-06-13

До проєкту DO like OLYMPIANS долучились учасники спортивного свята в Краматорську

10 червня Донеччина долучилася до Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу серед дітей «Рух – це здорово», який присвячений Міжнародному дню захисту дітей. З цієї нагоди майже 100 школярів Краматорська стали учасниками свята на спортивно-оздоровчому комплексі в парку «Ювілейний». Організаторами різноманітних спортивних активностей виступили Відділення НОК України в Донецькій області та обласне відділення Комітету фізичного виховання та спорту МОН України за сприяння управління фізичної культури та спорту Краматорської міської ради та Обласної ДЮСШ для дітей-сиріт та дітей, які залишились без піклування батьків.

На урочистому відкритті дітей та їх наставників привітали заступник голови регіонального осередку НОК України Дмитро Подопригора та начальник Донецького обласного відділення КФВС МОН України, член виконкому Відділення НОК України в Донецькій області Ігор Нестеренко. У рамках урочистостей відбулось вшанування учнів, які увійшли до складу збірних команд Донецької області, та стали призерами Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу серед учнів «Cool Games-2021».

Яскравий показовий виступ юних черлідерів команди «Iceberg» під керівництвом Юлії Бибко передував динамічній руханці у виконанні бронзової призерки I Юнацьких олімпійських ігор з легкої атлетики Ганни Александрової. Таким чином школярі долучилися до Всеукраїнського заходу «DO like OLYMPIANS», засновником якого є Національний олімпійський комітет України.

Надалі на території спортивного комплексу були організовані різноманітні спортивні локації. Майстер-клас на силових тренажерах багатофункціонального майданчика провів майстер спорту з боротьби греко-римської Максим Сорока. Під керівництвом вчителів фізичного виховання Тетяни Ольхової та Дарії Стельмашенко хлопці та дівчата продемонстрували свою спритність у легкоатлетичних естафетах за програмою «Cool Games». А кращі знавці історії олімпійського руху визначилися в «Олімпійській вікторині» з чемпіонкою Ганною Александровою.

На завершення кожен учасник спортивного свята був відзначений подарунками та сувенірами від НОК України з символікою проєкту «DO like OLYMPIANS». Усі бажаючі отримали автографи від титулованих гостей.

Поділитись