2018-06-09

Донеччина долучилась до Всеукраїнського забігу студентів «Зелена миля 2018»

1 червня на центральних вулицях міст, селищ, стадіонах, у паркових зонах України відбувся Всеукраїнський забіг «Зелена миля 2018», до якого долучились студенти Краматорська, Селидового, Дружківки.

Місцем проведення обласного забігу «Зелена миля 2018», організованого Донецьким обласним відділенням (філією) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, департаментом сім’ї, молоді та спорту Донецької облдержадміністрації, Відділенням НОК України в Донецькій області, став парк «Ювілейний» в Краматорську.

З вітальним словом до учасників звернулися директор департаменту сім’ї, молоді та спорту Донецької облдержадміністрації, перший заступник голови відділення НОК України в Донецькій області Володимир Мицик та начальник Донецького обласного відділення (філії) КФВС МОН України Ігор Нестеренко.

Участь у забігу взяли п’ять закладів вищої освіти ІІІ-ІV рівнів акредитації: Донбаська державна машинобудівна академія (ДДМА), Донбаський державний педагогічний університет (ДДПУ), Донбаська національна академія будівництва і архітектури (ДонНАБА), Донбаський інститут техніки і менеджменту (ДІТМ), Донецький національний медичний університет (ДНМУ).

Гарним закінченням обласного спортивного заходу «Зелена миля 2018» стало нагородження учасників, які фінішували першими, грамотами, медалями і спортивними призами від організаторів. Провів його відповідальний секретар Відділення НОК України в Донецькій області Дмитро Подопригора.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

У Селидовому понад 150 хлопців та дівчат, які навчаються у Селидівському гірничому технікумі, пробігли зелену милю центральним бульваром міста, щоб привернути увагу до проблем екології та здорового способу життя. Завершилася акція флеш-мобом біля центрального входу до технікуму.

 

 

 

 

 

В рамках Дня Здоров’я у «Молодому парку» Дружківки відбувся Всеукраїнський забіг «Зелена миля 2018», в якому взяли участь студенти Дружківського технікуму Донбаської державної машинобудівної академії. До програми заходу  увійшли: змагання з шахів, підйом гирі на шістнадцять кілограмів, змагання з волейболу, перетягування канату, приготування страв на вогню та сервірування імпровізованого столу. Після визначення переможців, відбулось урочисте нагородження учасників заходу.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Мета заходу: популяризація фізичної культури та спорту, підвищення рухової активності та зміцнення здоров’я, залучення студентської молоді до регулярних занять фізичною культурою та спортом, пропаганда охорони навколишнього середовища засобами фізичної культури і спорту.

Поділитись