2021-02-03

Донеччина долучилась до Глобального тижня спорту

З 1 по 5 лютого проходять заходи Глобального тижня спорту (Global Sports Week Paris) – це новий щорічний напрямок у світі спорту, який об’єднує міжнародних лідерів спорту та інших впливових представників для обміну досвідом та побудови майбутнього спорту. У 2021 році він проводиться вдруге під Високим патронатом Президента Франції Емманюеля Макрона, а також під патронатом ЮНЕСКО.

З цієї нагоди 3 лютого в гості до юних гравців футбольного клубу «Авангард» у місті Краматорськ завітали представники Відділення НОК України в Донецькій області. Дітям було презентовано Всеукраїнський спортивно-інтерактивний проєкт #OlympicLab за напрямком «Олімпійські та людські цінності», що проводиться НОК України спільно з «The Coca-Cola Foundation».

Під час цікавої та пізнавальної зустрічі юні футболісти дізналися про співробітництво України з ЮНЕСКО. Молодь переглянула мотиваційний відеоролик «Формула успіху», де основи олімпійського руху представив Президент НОК України, Олімпійський чемпіон Сергій Бубка, який має титул Чемпіона спорту ЮНЕСКО і впродовж багатьох років у своїй діяльності впроваджує гуманістичні ідеї та принципи цієї організації.

Також на учасників заходу очікувала зустріч із зірковим гостем – майстром спорту України з боксу Ганною Охрей. Провідна спортсменка Донеччини розповіла про свій спортивний шлях і досягнення, багато уваги зосередивши на роз’ясненні олімпійських цінностей, їх зв’язку в спорті та повсякденному житті.

На завершення заходу відбулися фотосесія і нагородження всіх учасників подарунками від НОК України. Зокрема, найактивнішому гравцю юнацького «Авангарду» Дмитру Косойкіну вручили книгу «Життя в польоті», підписану легендарним земляком Сергієм Бубкою, а всій команді презентували календар «Спортивна слава Незалежної України» також з автографом Олімпійського чемпіона.

Поділитись