2021-09-15

Донеччина обрала кращих спортсменів і тренерів у серпні 2021 року

По закінченню серпня 2021 року за підсумками виступів представників Донецької області на всеукраїнських і міжнародних змаганнях визначено кращих спортсменів та тренерів місяця за трьома категоріями: з олімпійських, неолімпійських видів спорту, видів спорту серед осіб з інвалідністю.

Серед олімпійців спортсменом місяця Донеччини визнана майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики Вікторія Ткачук, представниця міста Бахмут, яка у фіналі змагань з бігу на 400 м з бар’єрами на Іграх XXXII Олімпіади в Токіо посіла 6 місце з особистим рекордом. Відповідно звання тренера місяця отримала її наставниця Олена Чумак, заслужений тренер України з легкої атлетики, тренер-викладач Школи вищої спортивної майстерності.

Майстер спорту України міжнародного класу з пауерліфтингу, дворазовий чемпіон, срібний та бронзовий призер чемпіонату Європи серед чоловіків, дворазовий рекордсмен світу Костянтин Мусієнко та його тренер Сергій Федоренко з міста Дружківка відзначені в категорії «Неолімпійські види спорту».

Переможцями номінацій «Кращий спортсмен» і «Кращий тренер» у видах спорту серед осіб з інвалідністю другий місяць поспіль стали представники міста Маріуполь: заслужений майстер спорту України з легкої атлетики серед спортсменів з порушенням слуху, срібна та бронзова призерка чемпіонату світу Наталія Урсуленко та її наставник Юрій Ревенко, тренер-викладач Донецької обласної дитячо-юнацької спортивної школи для осіб з інвалідністю.

Поділитись