2020-12-11

Донеччина обрала кращих спортсменів листопада 2020 року

По закінченню листопада 2020 року за підсумками виступів представників Донецької області на всеукраїнських і міжнародних змаганнях визначено кращих спортсменів місяця за трьома категоріями: з олімпійських, неолімпійських видів спорту, видів спорту серед осіб з інвалідністю.

Серед олімпійців спортсменом місяця Донеччини визнаний Даниїл Болдирев – заслужений майстер спорту України зі скелелазіння, який вперше у кар’єрі став чемпіоном Європи у виді програми «швидкість», при цьому маючи в активі «золото» чемпіонату світу та Кубку світу. Відповідно звання тренера місяця отримала його особиста наставниця, заслужений тренер України зі скелелазіння Ірина Зубко.

Заслужений майстер спорту України з боротьби самбо Владислав Руднєв, який у листопаді 2020-го третій рік поспіль здобув звання чемпіона світу в бойовому розділі, відзначений у категорії «Неолімпійські види спорту».

Переможцем номінації «Кращий спортсмен» у видах спорту серед осіб з інвалідністю став Ігор Ярмонов – заслужений майстер спорту України з шахів, срібний призер першої (командної) FIDE онлайн-олімпіади серед шахістів з обмеженими можливостями.