2020-09-03

Донецька область перемагає у головному національному легкоатлетичному старті 2020 року

29 та 30 серпня стадіон «Авангард» міста Луцьк прийняв головний національний старт літнього сезону з легкої атлетики – чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді. Збірна команда Донецької області стала найкращою у командному заліку (2 568 очок).

Сергій Смелик переміг на дистанції 200 м (21,00), а також здобув срібну нагороду з бігу на 100 м (10,53).

Олексій Поздняков приніс бронзову нагороду з бігу на 400 м (47,54).

Вікторія Ткачук перемогла в бігу на 400 м з/б серед жінок (55,60), а другою стала Марія Миколенко (56,72).

Владислав Коваленко став срібним призером з бігу на 1500 м (3.46,75), а Артем Алфімов – бронзовим призером (3.46,80).

Жіноча естафетна команда Донецької області (Вікторія Ткачук, Марія Миколенко, Олена Радюк-Кючук, Аліна Логвиненко) фінішувала першою на дистанції 4х400 м (3.44,50).

Ігор Гончар здобув «срібло» в стрибках у довжину (7,80) та «золото» потрійного стрибка (16,18). Третє місце у потрійному стрибку – у Олександра Малосілова (16,11).

Юлія Чумаченко піднялась на другу сходинку п’єдесталу пошани у стрибках у висоту (1,86).

Наталя Семенова стала найкращою у метанні диску (54,67).

Варто зазначити, що декілька спортсменів Донеччини зупинились за крок до п’єдесталу: Кирило Приходько (200 м, 4 місце), Богдана Семьонова (5 000 м, 4 місце), Андрій Дибка (жердина, 5 місце), Вадим Лонський (5 000 м, 5 місце).

У командному заліку серед молоді U-23 збірна команда Донецької області посіла п’яте місце (1 205 очок).

Додамо, що Артем Алфімов, Олена Радюк-Кючук, Кирило Приходько, Богдана Семьонова, Вадим Лонський – спортсмени-інструктори Донецької обласної штатної команди резервного спорту з олімпійських видів спорту на 2020 рік.