2022-09-19

День студентського спорту в Донецькому обласному коледжі імені Сергія Бубки

16 вересня учні та студенти Донецького обласного спеціалізованого фахового коледжу спортивного профілю імені Сергія Бубки, який розпочав навчальний рік в Полтаві, взяли участь у заходах до Дня студентського спорту.

Полтавський університет, на базі якого функціонує коледж імені Бубки, радо приймав до своїх лав студентів- першокурсників. З успішним вступом їх привітав начальник управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації, перший заступник голови Відділення НОК України в Донецькій області Володимир Мицик.

Начальник управління облдержадміністрації разом з директором коледжу, членом виконкому Відділення НОК України в Донецькій області Ігорем Анушкевичем і керівництвом ПНПУ відвідав майданчик, де точилося запекле змагання футбольних команд – студентів коледжу імені Сергія Бубки та факультету фізичного виховання ПНПУ.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

У холі факультету фізичного виховання були представлені локації з велоспорту. Вихованці коледжу тренувались під керівництвом тренерів-викладачів Кирила Поспєєва та Олександра Геращенка – майстрів спорту України міжнародного класу.

У залі важкої атлетики активно працювали юні спортсмени коледжу під орудою майстра спорту України, чемпіона світу, тренера-викладача Ігоря Обухова, який готує спортсменів 13-18 років до всеукраїнських змагань. Зазначимо, що під його керівництвом Кирило Пригода та Даніл Карасюк виконали норматив майстра спорту України з важкої атлетики.

У залі кікбоксингу тренувались боксери коледжу під керівництвом тренера-викладача Андрія Бичкова – майстра спорту України. Боксери продемонстрували свої високі фізичні здібності.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

У гуртожитку були представлені дві локації: з боротьби вільної, де керували тренери-викладачі коледжу Максим та Андрій Єфремови – майстри спорту та заслужені тренери України. А також свою майстерність продемонстрували дзюдоїсти під орудою тренерів-викладачів – майстра спорту України Давида Осипяна та Павла Прихідного.

Після закінчення офіційної частини свята, аби ознайомитися із поточним станом справ у коледжі, Володимир Мицик завітав до навчальних та спортивних корпусів, де займаються та підвищують свою спортивну майстерність вихованці коледжу, а також до гуртожитку, де проживають учні та студенти.

Під час візиту він звернув свою увагу на те, що коледж зумів ефективно провести вступну кампанію і створив сприятливі та безпечні умови для навчального та навчально-тренувального процесу. А також зробив певні зауваження та рекомендації, на які керівництво коледжу оперативно реагує та працює над їх виправленням.

 

 

 

 

 

 

Насамкінець Володимир Мицик відповів на запитання журналістів.

 – Володимире Петровичу, розкажіть, в яких умовах функціонує спортивний коледж імені Сергія Бубки, враховуючи його передислокацію з Бахмута до Полтави.

– Наша держава потерпає від агресії Росії, тому цей навчальний рік розпочинався дуже важко. До цього ми готувались буквально з першого дня, розуміючи те, що будемо вимушені переїжджати в інше місце. Так склалися умови, аби заздалегідь перевезти коледж до Полтави. Спочатку обмінялися листами – голова Донецької військово-цивільної адміністрації Павло Кириленко написав голові Полтавської обласної адміністрації і одержав згоду.

Ми перевезли на Полтавщину 80 відсотків майна коледжу, фактично все рухоме майно. Це дозволить у сприятливих умовах організувати навчально-тренувальний процес. Додам, що вже обладнані і оснащені сучасні класи з фізики та з хімії.

Коледж зумів ефективно провести вступну кампанію, і за державним замовленням 50 осіб зараховано на перший курс. Зазначу, що на 99 відсотків – це учні з Донецької області. Також триває добір у шкільний блок. Сподіваюсь, що протягом місяця коледж буде укомплектований на сто відсотків.

Велика подяка директорові коледжу Ігорю Анушкевичу за те, що всі сюди переїхали, хоч це було й непросто. Сподіваюсь, що діти, які отримали залікові книжки, відчують душевність і відповідальність кожного працівника нашого фахового коледжу.

– Усі ми віримо в перемогу України. Яку перспективу після перемоги ви бачите для коледжу?

– Кожен на своєму фронті здобуває перемогу. Наші воїни відчайдушно б’ються на передовій і, незважаючи ні на що, ані на крок не відступають. Ми знаємо про прорив в Харківській області, про ситуацію на Донеччині, про запеклі бої під Бахмутом, звідки ми перевезли коледж.

На сьогоднішній день спортивний фронт Донецької області здобув 380 медалей на міжнародних змаганнях. З них 168 – це золоті медалі. Тож можна сказати, що на честь наших спортсменів 168 разів лунав гімн і здіймався прапор. З них 18 – це медалі студентів спортивного коледжу. І в цьому велика заслуга всіх його працівників, в тому числі директора і тренерів.

І після перемоги, а я вірю, що вона буде вже скоро, Україна здобуде великі можливості щодо відновлення спортивної інфраструктури, щодо відновлення житла, щодо виходу на інший рівень підготовки і виступів спортсменів на міжнародних змаганнях.

Сьогоднішній день доводить, що українці – незламні, що українці – найсильніші!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Поділитись