2022-06-21

Донецький обласний коледж імені Сергія Бубки запрошує учнів і студентів

Єдиний на Донеччині навчальний заклад, який сприяє підготовці атлетів високого класу – Донецький обласний спеціалізований фаховий коледж спортивного профілю ім. С.Бубки – з метою розширення власної інфраструктури в місті Бахмут реалізовував амбітні проєкти, але збройна російська агресія проти України змусила поставити ці плани на паузу. Наразі заклад тимчасово перемістився в Полтаву, продовжуючи свою діяльність на базі Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка, та запрошує до вступу дітей, у першу чергу, з Донецької області.

Учні та студенти коледжу забезпечуються всім необхідним: навчанням, тренуваннями, спортивним екіпіруванням, стипендією, чотириразовим харчуванням, гуртожитком.

Види спорту, що культивуються в ДОСФКСП ім. С.Бубки: баскетбол, бокс, боротьба вільна, боротьба греко-римська, важка атлетика, велоспорт (трек, шосе, маунтенбайк), волейбол, гімнастика спортивна, дзюдо, легка атлетика, плавання, сучасне п’ятиборство, триатлон, тхеквондо ВТФ, футбол.

Учні коледжу навчаються з 7 по 11 класи, студенти на базі базової середньої освіти – з першого по четвертий курси. Професійна кваліфікація – «Інструктор-методист з фізичної культури і спорту», по завершенню навчання видаються дипломи державного зразка фахового молодшого бакалавра.

Коледж готує спортсменів для збірних команд Донецької області та національних збірних команд України з подальшою участю в чемпіонатах Європи, світу та Олімпійських іграх.

Приєднуйся до плеяди іменитих випускників коледжу імені Сергія Бубки! Детальну інформацію можна отримати, написавши на електронну адресу 20361881@i.ua або на сайті коледжу www.uor.dn.ua.

Поділитись