2019-02-02

Два «золота», «срібло» і командну «бронзу» виборола Донеччина на чемпіонаті України з греко-римської боротьби в Кремечуці

З 30 січня по 1 лютого в місті Кременчук, на базі спортивно-оздоровчого комплексу Тенісний клуб «Прем’єр» ПП «Нафтопром», відбувся чемпіонат України з греко-римської боротьби. Це перший важливий старт 2019-го року у цьому виді спорту.

У чемпіонаті змагалися збірні команди областей та міст України – 200 найсильніших чоловіків з усіх куточків країни. Донецьку область гідно представила збірна команда з 11-ти провідних борців і виборола дві золоті нагороди і одну срібну.

Золоті медалі вибороли маріупольські борці. У найлегшій ваговій категорії до 55 кг переможцем став Владислав Коростельов (1996 р.н., тренери Артем Узун, Максим Узун). А у найважчій ваговій категорії до 130 кг лідером залишається Олександр Чернецький (1984 р.н., тренери Віталій Барановський, Степан Чернецький).

У ваговій категорії до 72 кг срібну медаль виборов маріуполець Дмитро Пиньков (тренери Артем Узун, Максим Узун).

Двоє борців Донеччини посіли п’яті місця: у ваговій категорії до 55 кг – Геннадій Завертайло (Маріуполь, тренери Ігор Годлевський, Олексій Кривощоков), у ваговій категорії до 130 кг – Іван Дубровін (Краматорськ, тренери Олег Євтушенко, Дмитро Гнева).

За підсумками красивої, безкомпромісної й напруженої боротьби найсильнішими командами стали збірні команди Запорізькой, Дніпропетровської і Донецької областей.