2019-03-15

Дзюдоїсти Донеччини – переможці міжнародного турніру «Київська весна»

9 березня в місті Київ відбувся традиційний всеукраїнський турнір з дзюдо «Київська весна», в якому взяли участь 477 спортсменів віком до 15 і до 17 років з сімох країн: України, Білорусі, Латвії, Литви, Грузії, Іспанії, Канади.

Переможцем змагань у ваговій категорії понад 73 кг (U15) став слов’янський спортсмен Михайло Петров. Вихованець комунального позашкільного навчального закладу «Міська комплексна дитячо-юнацька спортивна школа» провів чотири сутички, в яких здобув перемоги. Чемпіона тренують Андрій Філатов, Валерій Дейниченко, Данило Мальований.

Вдало виступили на міжнародному турнірі вихованці Донецького вищого училища олімпійського резерву ім. С.Бубки (м. Бахмут). Переможцями змагань стали Микита Гладких (вага до 81 кг, U17) і Максим Разгонов (вага понад 81 кг, U17), а Семен Ракицяну – бронзовим призером (вага до 73 кг, U17).