2020-03-05

Фінал змагань «Олімпійське лелеченя» на Донеччині заплановано провести 7 травня в Покровську

У Донецькій області розпочинається ІІ етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя» 2020 року, ініціатором і засновником якого є Національний олімпійський комітет України.

Захід спрямований на реалізацію одного із важливих напрямів діяльності Міжнародного олімпійського комітету – заохотити дітей та молодь всього світу долучитись до спорту, сприйняти його філософії, жити за олімпійськими цінностями – дружби, досконалості та взаємоповаги, а також залучити їх до активних занять фізичною культурою та спортом і адаптувати до здорового способу життя.

Протягом березня відбудуться фінальні змагання в містах, районах, об’єднаних територіальних громадах.

15 квітня заплановано провести зональні змагання ІІІ етапу, де візьмуть участь команди-переможці ІІ етапу.

7 травня місто Покровськ має прийняти обласний фінал, де за право стати найкращими будуть змагатися команди, які посіли 1 та 2 місця в зональних змаганнях.

Звертаємо увагу оргкомітетів на дотримання вимог Положення про проведення Заходу, а також на вікові категорії учасників. Відповідні документи надані в місцеві структурні підрозділи з питань освіти і науки, молоді та спорту.

Ознайомитись з Положенням про проведення Заходу можна за посиланням: https://noc-dn.org.ua/wp-content/uploads/2020/03/Положення-Олімпійське-лелеченя-в-Донецькій-області-2020.pdf.

Поділитись