2019-12-03

Флешмоб «Донецька область обирає здоровий спосіб життя» завітав у Маріуполь

2 грудня регіональний флешмоб «Донецька область обирає здоровий спосіб життя», що проводиться за сприяння Відділення Національного олімпійського комітету України в Донецькій області, завітав на спортивний майданчик при загальноосвітній школі №47 міста Маріуполь. Навчальний заклад обрали не випадково – його учні регулярно стають призерами міської спартакіади серед школярів, проявляють свої кращі здібності на різноманітних змаганнях.

Захід зібрав близько 700 школярів, а також представників спортивної громадськості Маріуполя. Учасники флешмобу взяли участь у запальній руханці під сучасні музикальні композиції. З величезним завзяттям школярі намагалися синхронно виконати різні рухи, і, як результат, отримали заряд бадьорості та позитивних емоцій.

Начальник управління молоді та спорту Маріупольської міської ради Олексій Казанцев наголосив на важливості регулярної рухової активності в житті кожної людини та передав перехідний кубок із символічним гаслом «Донецька область обирає здоровий спосіб життя» представникам Вугледару.

Нагадаємо, що флешмоб стартував 15 листопада в місті Покровськ, і до весни 2020 року до нього планують приєднатися у Бахмуті, Добропіллі, Дружківці, Краматорську, Лимані, Мирнограді, Селидовому, Слов’янську.

Поділитись