2020-07-24

Футболісти Донеччини – бронзові призери «Золотого колосу України» (U-10) у Скадовську

З 20 по 24 липня у місті Скадовськ (Херсонська область) відбувся фінальний етап всеукраїнських змагань ГО «ВФСТ «Колос» – Кубок «Золотий колос України» з футболу серед команд вікової групи U-10 та молодше. Донецьку область на цих змаганнях представили вихованці ДЮСШ «Колос» Костянтинівської районної ради.

На подібні змагання хлопці цієї вікової групи вирушили вперше. Команда готувалася протягом року, велике позитивне значення мали зимові тренування на великому полі, де заклали фундамент фізичної підготовки. Зіграли ряд контрольних матчів, в яких додавали від гри до гри. Головне, що хлопці працювали, старалися.

У першій грі представники Донеччини здобули перемогу над представниками Вінницької області (2:1). Потім по черзі обіграли представників Дніпропетровщини (4:0), Миколаївщини (6:0) та господарів зі Скадовська (1:0). Посіли перше місце в групі (стовідсотковий результат, різниця м’ячів – 13:1). На черзі півфінал, в якому зійшлися представники Донецької і Чернівецької областей. Рівна гра, суперники були сильнішими в технічній підготовці і за підбором виконавців, а наші гравці брали фізичною підготовкою і дисципліною. У результаті 0:0. Серія пенальті. Тільки на восьмому ударі фортуна посміхнулася супернику. Як то кажуть, удачу потрібно заслужити. Не програвши жодного матчу в основний час, команда Донеччини суперничала за третє місце з представниками Вінницької області. Після першого тайму нічия, а у другому таймі далась взнаки різниця у фізичній підготовці, і наші хлопці дотиснули суперників – перемога (3:0).

Безпосередньо поїздка не була простою, через форс-мажорну ситуацію хлопці виїхали до Скадовська на добу пізніше, але як то кажуть, любов до справи перемогла.