2018-10-23

Футбольна «Маріупольчанка» вдало стартувала в чемпіонаті України

14 жовтня у Маріуполі, на стадіоні «Західний», відбувся перший домашній матч команди «Маріупольчанка» у чемпіонаті України з футболу серед жіночих команд першої ліги в сезоні 2018-2019 рр.

«Маріупольчанка» розпочала чемпіонат гостьовою перемогою над київською командою «Атекс-СДЮШОР-16» з рахунком 4:1 (Завідова, 18, 45, Сидорова, 22, Винокурова, 49 пен. – Кушнір, 71). А в першому домашньому матчі зустрілась з командою «СК Вишневе» (Київська область).

Маріупольська команда ретельно підготувалась до принципового матчу за лідерство в групі. Головний тренер команди Каріна Кулаковська проаналізувала сильні та слабкі риси суперниць і відпрацювала з командою тактичні схеми.

«Маріупольчанка» грала від захисту і на контратаках шукала щастя у воріт суперниць. На 31-й хвилині матчу лідер команди Юліана Завідова забила гол з дальної дистанції. У другому таймі на 63-й хвилині штрафний удар реалізувала Юліана Завідова. Рахунок матчу – 2:0 на користь «Маріупольчанки», яка у двох матчах набрала шість очок і продовжує лідирувати в групі.

За ініциативи капітана команди Яни Винокурової на матч було запрошено одну из кращих телеведучих Маріуполя. Аля Шевцова під час перерви провела різноманітні конкурси серед глядачів. Жоден з них не залишився без призів, а найменшим відданим уболівальникам безкоштовно роздавали солодку вату. Всі вболівальники залишилися задоволеними.

Наступні матчі «Маріупольчанки» відбудуться 28 жовтня в Житомирі з командою «Полісся», а потім 4 листопада в Маріуполі з командою «Луганочка-Спартак» (Луганська область). Початок гри на стадіоні «Західний» заплановано на 14-ту годину.