2017-10-09

Гандбольна Донеччина повернулась до єврозмагань

Майже десять років європейські змагання клубних команд обходилися без гандболістів Донеччини, і ось «Донбас» (Донецька область) повернувся. У другому раунді кваліфікації Кубку челенджа в суперники нашій команді дістався знаний в Європі «Керьєнг». За згодою сторін обидва матчі відбулись у Люксембурзі 6 і 7 жовтня.

Слід зазначити, що «Керьєнг» нагадує символічну збірну Європи: майже половина гравців команди – це легіонери з дуже розвинутих гандбольних країн: Франції, Хорватії, Сербії, Македонії, Словаччини, Греції та Італії.

У першому матчі українці дали справжній бій грізному супернику, але все ж таки поступилися – 30:32 (15:18). Найбільшу результативність у складі «Донбасу» продемонстрували Дмитро Ільченко, Валерій Іванов та Микола Маляревич (на рахунку кожного по 5 голів).

Матч наступного дня видався менш конкурентним – 28:37 (15:20) на користь господарів майданчику. Найрезультативнішими у складі нашої команди стали Валерій Іванов (7 голів), Микола Маляревич, Віталій Псьол, Григорій Семенченко (по 4).

Таким чином, «Донбас» припинив виступи у Кубку челенджа і тепер зосередиться на внутрішніх змаганнях. Найближчий матч відбудеться 14 жовтня, суперник – «ЗТР-Буревісник» (Луганська область).

Поділитись