2020-12-01

Ганна Охрей у складі збірної України здобула «срібло» боксерського турніру в Мінську

З 24 по 26 листопада Мінськ став місцем проведення традиційного боксерського турніру пам’яті Віктора Лівенцева, який у 2020 році відбувся у форматі міжнародної матчевої зустрічі за участю збірних Білорусі, Іспанії, України та Франції.

Бої проходили в олімпійських вагових категоріях – п’яти серед жінок та восьми серед чоловіків. За підсумками цікавого та конкурентного протистояння команда України посіла друге місце з результатом 46 очок, поступившись білоруським спортсменам, у активі яких 60 очок.

Представниця Донецької області, майстер спорту України з боксу із міста Краматорськ Ганна Охрей успішно провела два поєдинки проти суперниць із Білорусі. У ваговій категорії 60 кг у перший день змагань Ганна одноголосним рішенням суддів перемогла Ольгу Кушнаренко, а на другий день виявилася сильнішою за Вікторію Теліман.

Змагання розглядалися як один із важливих етапів підготовки до офіційних стартів, зокрема, і до кваліфікаційних турнірів на майбутні Олімпійські ігри в Токіо. Кольори збірної України у білоруській столиці захищали: серед чоловіків – Данило Катьохін (52 кг), Ярослав Харциз, Яніс Куріленко (обидва – 63 кг), Степан Овганісян (69 кг), Богдан Толмачов (75 кг), Максим Коц (81 кг), Роберт Мартон, Рамазан Муслімов (обидва – 91 кг), серед жінок – Анна Охота (51 кг), Юлія Циплакова (57 кг), Ганна Охрей (60 кг), Анна Лисенко (69 кг), Анастасія Черноколенко (75 кг).