2017-10-19

Гімн України наживо дав старт боксерському турніру на призи Віктора Мірошниченка

18 жовтня у дитячо-юнацькій спортивній школі міста Селидове урочисто розпочався XXVII Всеукраїнський турнір з боксу серед юнаків на призи заслуженого майстра спорту СРСР Віктора Мірошниченка і чемпіонат Донецької області з боксу серед молоді. Срібний призер Олімпійських ігор-1980 побажав учасникам змагань досягти спортивних висот, аби прославляти своє місто і країну на весь світ. Гімн України наживо виконала Софія Коцупей, і змагання розпочались.

В залі ДЮСШ Селидового зібралась рекордна кількість спортсменів – 267 боксерів із 26 міст Донецької, Дніпропетровської, Луганської областей, а також гості з Республіки Молдова.

Учасників змагань привітав міський голова Віктор Ремізов, який побажав кожній команді високих показників. Він наголосив, що окрім старанної праці над собою та повної віддачі на тренуваннях, молодь повинна набиратися досвіду і вчитися у старших та досвідченіших спортсменів.

Срібний призер Олімпійських ігор, заслужений майстер спорту СРСР Віктор Мірошниченко, на призи якого і проводиться цей турнір, привітав усіх боксерів і побажав досягти спортивних висот, аби прославляти своє місто і Україну на весь світ.

Продовжили привітання тренери з боксу Віталій Нєшин і Олександр Шостак та головний суддя змагань Дмитро Шурда, суддя міжнародної категорії AIBA.

Віктор Нєшин зазначив, що цей турнір було організовано Віктором Ремізовим ще тоді, коли він був директором шахти «Україна», а тепер ці змагання збирають більшу кількість спортсменів, аніж інші боксерські турніри в нашій області.

Гарного настрою хлопцям додав показовий виступ дівчат із секції аеробіки (тренер Лариса Капітонова), і боксерські змагання розпочались.

Поділитись