2024-10-09

Гімнастка з Краматорська Поліна Дяченко – на п’єдесталі дорослого чемпіонату України

У Києві в Палаці спорту відбувся чемпіонат України зі спортивної гімнастики, за підсумками якого нагородами на дорослому рівні вперше відзначилася представниця Донецької області Поліна Дяченко.

16-річна вихованка Краматорської ДЮСШ № 2, яка наразі навчається у столиці України в Олімпійському фаховому коледжі імені Івана Піддубного, здобула 4 медалі.

У особистому багатоборстві Поліна стала бронзовою призеркою, набравши в сумі 47,300 очок.

За підсумками змагань у опорному стрибку спортсменка здобула «золото» з результатом 12,275 очок, «срібло» на різновисоких брусах (12,950 очок) і ще одну «бронзу» у вільних вправах (12,675 очок).

Першими тренерами Поліни Дяченко є Ірина Яконюк і Наталія Зеленько, у Києві її тренує Ганна Лев.