2021-04-20

Головою Відділення НОК України в Донецькій області переобрано Віктора Ремського

20 квітня в Краматорську відбулася VI звітно-виборна Асамблея громадської організації «Відділення Національного олімпійського комітету України в Донецькій області».

У «Авангард-Холі» були присутні представники обласних федерацій з олімпійських видів спорту, установ та організацій фізкультурно-спортивної спрямованості. Представником Національного олімпійського комітету України на Асамблеї був голова комісії «Осередки НОК» Володимир Ковальов. Враховуючи умови пандемії, більша частина суб’єктів олімпійського руху долучилася до Асамблеї в режимі відеоконференції.

На початку заходу в онлайн-привітанні до всіх звернувся Сергій Бубка – президент Національного олімпійського комітету України, перший віцепрезидент Міжнародної асоціації легкоатлетичних федерацій, член Виконкому Міжнародного Олімпійського Комітету, Олімпійський чемпіон, Герой України. Він подякував усій спортивній громадськості Донеччини за плідну працю протягом багатьох років, підсумком якої є високі досягнення міжнародного рівня та активна робота в напрямку поширення олімпійських цінностей серед дітей і молоді. В рейтингу серед усіх регіональних відділень Донецька область у 2017 році була третьою, у 2018 році – четвертою, у 2019 році – першою.

Про підсумки роботи за період з 12 квітня 2017 року по 12 квітня 2021 року доповів голова Відділення НОК України в Донецькій області Віктор Ремський. Він наголосив, що за цей час було зміцнено організацію олімпійського руху, налагоджено тісну співпрацю з обласними федераціями з видів спорту, збільшено представництво Донеччини в складі НОК України, проведено низку яскравих заходів, які стали візитівкою регіону. Окрім просвітницької діяльності, Відділення доклало значних зусиль щодо підтримки як провідних, так і юних спортсменів.

Подяку Національного олімпійського комітету України Віктор Ремський вручив в.о. директору Донецького регіонального центру спортивної медицини Антону Діденку.

Начальник управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації Володимир Мицик подякував усій спортивній громадськості регіону за вагомий внесок у збереження й примноження олімпійських традицій, відзначивши Віктора Ремського почесною грамотою управління. Володимир Мицик акцентував увагу, що попри багато складнощів спортсмени Донеччини готуються до участі в Олімпійських іграх у Токіо, і наразі ліцензії здобули борець вільного стилю Олександр Хоцянівський, спортсменка з кінного спорту (виїздка) Інна Логутенкова, також олімпійські нормативи виконали чотири легкоатлети: Ольга Саладуха (потрійний стрибок), Олександр Сітковський (марафон), Мар’ян Закальницький (спортивна ходьба) і Вікторія Калюжна (марафон).

Під час Асамблеї відбулися вибори членів Відділення Національного олімпійського комітету України в Донецькій області на наступні чотири роки – персонального і кількісного складів. За підсумками таємного голосування головою Відділення більшістю голосів переобрано Віктора Ремського. Заступниками голови будуть: начальник управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації Володимир Мицик (перший заступник), начальник управління з питань фізичної культури та спорту Бахмутської міської ради Віктор Лис і президент федерації стрільби Донецької області Дмитро Подопригора, якого також обрано на посаду відповідального секретаря.

Кількість членів виконавчого комітету Відділення НОК України в Донецькій області складатиме 17 осіб. До його оновленого складу увійшли: представник Регіональної федерації боксу Донецької області Віктор Ремський, начальник управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації Володимир Мицик, начальник управління з питань фізичної культури та спорту Бахмутської міської ради, президент Федерації легкої атлетики Донецької області Віктор Лис, президент Федерації стрільби Донецької області Дмитро Подопригора, директор Донецького обласного спеціалізованого коледжу спортивного профілю ім. С. Бубки Ігор Анушкевич, директор Донецького обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Сергій Головченко, президент Федерації плавання синхронного Донецької області Ірина Гребеннікова, в.о. директора Донецького регіонального центру спортивної медицини Антон Діденко, президент Регіональної Федерації боксу Донецької області Дмитро Єлисєєв, президент Донецької обласної федерації дзюдо, голова Ревізійної комісії Відділення НОК Дмитро Ігнатенко, перший віцепрезидент федерації футболу Донецької області Олександр Косевич, віцепрезидент Донецької обласної федерації з сучасного п’ятиборства Костянтин Кірпулянський, голова Донецької територіальної організації Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» Іван Костянецький, начальник Донецького обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Ігор Нестеренко, директор Школи вищої спортивної майстерності Крістіна Русінова, директор Спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з боротьби греко-римської Максим Узун, член НОК України, атлет-олімпієць Дмитро Кірпулянський.

Резюмував Асамблею голова комісії Національного олімпійського комітету України «Осередки НОК» Володимир Ковальов, який побажав олімпійській родині Донеччини високих результатів, втілення в життя всіх планів і успішної реалізації цікавих проєктів, які були би прикладом для інших регіонів.

Поділитись