2020-01-20

Ірина Гусяк – срібна призерка, Максим Євтушенко з «бронзою» на борцівському турнірі «Matteo Pellicone»

15-18 січня в Римі відбувся перший у 2020 році рейтинговий турнір з трьох стилів боротьби – греко-римської, вільної та жіночої, присвячений пам’яті президента Італійської федерації боротьби Матео Пелліконе. Змагання стали етапом відбору до олімпійських ліцензійних стартів та чемпіонату Європи.

Донецьку область у складі збірної України в столиці Італії представили 4 спортсмени школи вищої спортивної майстерності.

У ваговій категорії до 55 кг серед жінок Ірина Гусяк здобула срібну медаль. Наша борчиня перемогла білоруску Ванессу Колодинську, була сильнішою за ще одну українку Соломію Винник, але поступилась росіянці Стальвірі Оршуш.

Аліна Бережна з міста Торецьк у ваговій категорії до 68 кг посіла 5 місце. Вона почергово перемогла італійку Далму Каневу та латвійку Анастасію Григор’єву, але в півфіналі її зупинила американка Тамира Маріама Менса. У втішній сутичці за «бронзу» Аліна, на жаль, поступилась Блессінг Оборудуду з Нігерії.

Борець греко-римського стилю Максим Євтушенко з Краматорська піднявся на третю сходинку п’єдесталу пошани у ваговій категорії до 72 кг. У чвертьфіналі він довів свою перевагу над американцем Раймондом Ентоні Бункером III, у півфіналі програв Селчуку Кану з Туреччини, а в поєдинку за «бронзу» переміг китайського спортсмена Гаоквана Жанга.

Представник вільної боротьби Олександр Хоцянівський з Волноваського району, який вже має ліцензію на участь у Олімпійських іграх 2020 року, у першій сутичці поступився Суміту Суміту з Індії.