2018-03-02

Каратисти Донеччини стали переможцями і призерами чемпіонату та першості України з карате JKA WF

23-25 лютого у Луцьку відбулись чемпіонат і першість України з карате JKA WF серед юнаків. У змаганнях взяли участь 270 юних каратистів з 13 областей нашої країни.

Донецьку область на змаганнях представили спортсмени з міста Селидове і Покровського та Мар’їнського районів.

У завзятій боротьбі наші каратисти здобули десять призових місць чемпіонату: Семен Шайлиця – дві золоті медалі; Артем Шамбрило, Кирило Копилов і Максим Гриньченко – по срібній і бронзовій нагороді; Софія Бичик і Аліна Берник по бронзовій нагороді.