2018-05-04

Катерина Шуплякова перемогла на Кубку України з сучасного п’ятиборства

27-29 квітня в Харкові проходили всеукраїнські змагання з сучасного п’ятиборства – Кубок України та відкриті командні чемпіонати України (молодь, юніори, юнаки та дівчата до 19 років).

Донецьку область на стартах гідно представили вихованці школи вищої спортивної майстерності, підопічні тренерів Дмитра Сидорова та Костянтина Кірпулянського.

Майстер спорту України Катерина Шуплякова в особистому заліку Кубку України серед жінок та відкритого командного чемпіонату України серед молоді посіла перші місця. Наша п’ятиборка набрала в сумі 1253 очка, обійшовши представницю Харківщини Яну Поліщук (1218 очок) та Анастасію Чижову з Київщини (992 очка). Найкращі результати серед 26-ти спортсменок Шуплякова продемонструвала у комбайні (біг + стрільба) та конкурі, а у фехтуванні Катерина стала четвертою.

Заслужений майстер спорту України Дмитро Кірпулянський у чоловічих змаганнях Кубку України набрав у сумі 1413 очок, що дозволило посісти четверту сходинку серед 21 спортсмена-учасника. Ліпше за все для Дмитра склалося фехтування, де в його активі найвища кількість залікових балів – 259. У конкурі результат Кірпулянського – 283 очка. Додамо, що сума переможця Кубку України Владислава Ридванського (Дніпро) склала 1453 очка, срібного призера Олександра Коваля (Київ) – 1424, бронзового призера Павла Зведенюка (Львів) – 1421.

Поділитись