2018-03-04

Кікбоксери Донеччини стали чемпіонами і віце-чемпіонами Всеукраїнського турніру в Харкові, присвяченого пам’яті Едгара Саркісяна

23-25 лютого у Харкові відбувся Всеукраїнський турнір з кікбоксингу WAKO, який присвячено пам’яті Едгара Саркісяна. Донецьку область на цих змаганнях представили семеро спортсменів і стали переможцями і срібними призерами.

Чемпіонами стали Наталія Мартюхіна (60 кг,  К-1), Микита Братчук (69 кг, кік-лайт) і Артем Настич (75 кг, К-1), віце-чемпіонами – Станіслав Данічев (71 кг, фул-контакт) і Аббас Алієв (57 кг, лоу-кік). Тренує спортсменів Віталій Лі (м. Торецьк).

Марія Панасенко (36 кг) здобула золоту медаль (лоу-кік) і срібну медаль (лайт-контакт). Її тренує Леонід Казаріз (м. Бахмут).

Віце-чемпіоном турніру став Шахрух Машаріпов (69 кг, кік-лайт, тренер Денис Харькін, м. Костянтинівка).