2017-11-24

Костянтинівка прийняла турнір з традиційного карате, присвячений Дню студента

17-19 листопада у Костянтинівці відбувся обласний турнір з традиційного карате, присвячений Дню студента. У змаганнях взяли участь 120 каратистів з міста Костянтинівки та Костянтинівського району (села Новодмитрівка, Іллінівка і Катеринівка).

За підсумками захоплюючої боротьби костянтинівські спортсмени стали переможцями командного заліку, адже здобули у скарбничку свого міста 16 медалей (10 золотих, 3 срібні і 3 бронзові).

Спортсмени Костянтинівського району розподілили між собою 5 золотих, 11 срібних та 8 бронзових нагород.

Чемпіонами турніру стали вихованці тренерів Костянтина Пеняшкіна, Олексія Шаряк, Олександра Гончаренко і Тимура Шевченко.

У категорії 8-9 років перемогли Владислав Фольварчук, Володимир Локтіонов, Сергій Щербаков і Ярослав Сахно.

Глеб Яковлев став першим у категорії 10-11 років.

Ілля Тригуб, Андрій Стрюк і Вікторія Мироненко стали переможцями у віковій категорії 12-13 років.

«Золото» категорії 14-15 років виборов Олександр Отнякін.