2018-02-06

Краматорськ прийняв чемпіонат Донецької області з кікбоксингу ISKA і WPKA

3-4 лютого у Краматорську відбувся чемпіонат Донецької області з кікбоксингу ISKA і WPKA.

У змаганнях взяли участь 96 спортсменів з міст Покровськ (тренер Роман Сергійович Незнахін,  Мирноград (тренер Олександр Юрійович Олійниченко), Констянтинівка (тренер Ростислав Сергійович Лобенко) і трьох спортивних клубів Краматорська.

Це СК «Лідер» (Соц. місто, тренер Сергій Вольмірович Лук’янченко), СК «Атака» (п. Новий Світ, тренер Володимир Леонідович Чередниченко), СК Машинобудівного коледжу (Старе місто, тренер Сергій Сергійович Чмихов).

Чемпіонат області з кікбоксингу ISKA відбувся на татамі у розділах пойнт-спаринг, лайт-контакт і К-1 лайт, а на ринзі – чемпіонат області з кікбоксингу WPKA у розділах фул-контакт, лоу-кік и орієнтал. На татамі боксували спортсмени віком 6-20 років, а на ринзі – віком 10-20 років

На змаганні панувала дружня атмосфера, але з нокдаунами і нокаутом. Перше загальнекомандне місце виборола команда Краматорська. Друге місце посіла команда Покровська. Переможців нагороджено медалямі і грамотами, призери – грамотами Донецькой обласної асоціації кікбоксингу.

Мета змагання – відбір кращих спортсменів для виступу на чемпіонатах України з кікбоксингу WPKA і кікбоксингу ISKA, які приймуть відповідно Київ і Харків.

Поділитись