2020-10-09

Краматорські школярі долучилися до чату з чемпіонкою Оленою Мартинковою

9 жовтня стало цікавим та насиченим днем для учнів ЗОШ І-ІІ ступенів № 13 Краматорської міської ради, яка розташована в селищі міського типу Малотаранівка. Адже в гості до них завітала багаторазова чемпіонка України з шахів, переможниця Всесвітньої Гімназіади, бронзова призерка чемпіонатів Європи та світу Олена Мартинкова.

На спортивному майданчику навчального закладу з дотриманням карантинних вимог регіональним відділенням НОК України спільно з Донецьким обласним відділенням Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України було реалізовано напрямок «Чат з чемпіонами та навички лідерства» всеукраїнського освітнього проєкту #OlympicLab, що впроваджується НОК України спільно з Coca-Cola Foundation.

Відповідальний секретар Відділення НОК України в Донецькій області Дмитро Подопригора розповів про олімпійський рух у світі, в Україні та, зокрема, Донецькій області. Член Виконкому відділення Ігор Нестеренко побажав школярам завжди досягати своєї мети й перемагати – і в навчанні, і в спорті, і загалом по життю. А далі ініціатива перейшла до зіркової гості.

Олена Мартинкова розповіла про свій спортивний шлях, досягнення на аренах найвищого рівня, розкрила секрети активного та здорового способу життя та відповіла на безліч запитань від хлопців і дівчат. Чому саме шахи стали улюбленим видом спорту, які країни під час змагань відвідала спортсменка, що допомагає сконцентруватися перед стартом, яка з нагорода є найціннішою – усе це цікавило школярів. Активних учасників чату заохотили сувенірами.

А далі на дітей чекали різноманітні естафети під керівництвом викладача фізичного виховання Дар’ї Стельмашенко. За звання найкращих змагалися три команди, кожна з яких продемонструвала неабияку жагу до перемоги.

На завершення заходу відбулася фотосесія, і кожен учасник отримав подарунки від НОК України та автографи чемпіонки. А для навчального закладу було передано олімпійську літературу.

Поділитись