2020-11-23

Кирим Шехмаметьєв здобув «золото» і «срібло» на чемпіонаті Європи U24 з сучасного п’ятиборства

З 18 по 22 листопада відбувся четвертий в історії чемпіонат Європи з сучасного п’ятиборства серед молоді до 24 років, який незмінно приймає Польща.

Цього разу в місті Джонков змагання, що включають плавання, фехтування, верхову їзду та «Laser Run» (біг + стрільба з лазерного пістолета), зібрали спортсменів із семи країн: Литви, Польщі, Туреччини, Угорщини, Чехії, Швейцарії та України.

У складі нашої національної команди Донеччину гідно представив 22-річний майстер спорту Кирим Шехмаметьєв – вихованець Школи вищої спортивної майстерності, спортсмен-інструктор Донецької обласної штатної команди резервного спорту, підопічний тренера Павла Кірпулянського.

За підсумками змішаних естафет Кирим разом із киянкою Іриною Кубрак піднялися на першу сходинку п’єдесталу пошани. Українці виграли раунд фехтування, стали другими в плаванні на дистанції 2х100 метрів вільним стилем, і в п’ятиборстві набрали 1426 очок, обійшовши литовців (1419) і поляків (1411).

Другу нагороду – срібну – Шехмаметьєв здобув у командній першості серед чоловіків разом із представниками міста Дніпро Гордієм Березняковим і Олександром Шелестом. Наші п’ятиборці поступилися тільки збірній Польщі.

Додамо, що в особистому заліку Кирим Шехмаметьєв посів п’яте місце серед 19-ти спортсменів. При цьому українець став тріумфатором турніру з фехтування, вигравши 29 із 36 поєдинків.

Світлини – Польської асоціації сучасного п’ятиборства та Федерації сучасного п’ятиборства України