2019-08-13

Легкоатлети Донеччини допомогли збірній України залишитись у Суперлізі командного чемпіонату Європи

З 9 по 11 серпня в місті Бидгощ (Польща) відбувся командний чемпіонат Європи з легкої атлетики (Суперліга). Особливість цьогорічних змагань полягає в тому, що за їх підсумками одразу п’ять збірних з 12-ти залишили елітний дивізіон, оскільки в 2021 році в Суперлізі виступатиме лише 8 команд.

Упродовж всього чемпіонату, який складають 40 дисциплін, збірна України вела боротьбу з Чехією за сьоме місце – останнє, що дозволяє зберегли прописку в Суперлізі. Після двох днів змагань українці та чехи мали однакову кількість очок, а в заключний день нам все-таки вдалося випередити головних конкурентів.

До складу національної збірної України увійшли 25 чоловіків і 25 жінок, серед них – легкоатлети Донецької області, які зробили свій внесок в командний результат.

У потрійному стрибку Ольга Саладуха посіла четверте місце (14,11), а Олександр Малосілов – десяте (15,56).

У стрибках у довжину Анна Красуцька – 12 місце (6,12).

У метанні диску Наталя Семенова – сьоме місце (55,30).

У бігу на 200 м Сергій Смелик фінішував з четвертим часом (20,75) і виступив у складі естафети 4х100 м – третє місце (39,02).

В естафеті 4х400 м виступив Олексій Поздняков – шостий час (3.06,04, кращий результат команди в поточному сезоні).

У підсумку Україна набрала 225 очков і посіла сьоме місце, випередивши Чехію (219,5). Переможцями чемпіонату Європи стали господарі змагань – Польща. «Срібло» – у Німеччини, «бронза» – у Франції.

Суперлігу залишають Чехія, Швеція, Греція, Фінляндія, Швейцарія. Замість них до еліти заходить переможець Першої ліги – Португалія. Місце проведення наступного командного чемпіонату Європи, який відбудеться в 2021 році, визначиться пізніше.