2021-06-26

Легкоатлети Донеччини – переможці та призери національного чемпіонату серед дорослих в Луцьку

З 18 по 20 червня на стадіоні «Авангард» міста Луцьк відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих, а також командний чемпіонат України з багатоборства. У змаганнях взяли участь 500 атлетів з 25 регіонів країни.

Золоті медалі чемпіонату країни здобули легкоатлети Донеччини: з бігу на 200 м – МСУ Сергій Смелик (20,94 с), з метання диска – МСУ Наталя Семенова (56,84 м), з семиборства – КМСУ Ганна Нелепа (5131 очко).

На дистанції 400 м з/б чемпіонкою стала МСУМК Вікторія Ткачук (54,60 с), а віцечемпіонкою – МСУ Марія Миколенко (57,29 с).

Бронзову медаль з бігу на 400 м здобула МСУ Аліна Логвиненко (52,60 с), а також кандидати у майстри спорту України: Олена Радюк-Кючук – з бігу на 200 м (24,57 с), Владислав Коваленко – з бігу на 1500 м (3.47,98 хв), Марина Немченко – з бігу на 5000 м (17.06,12 хв), Артем Коноваленко – з потрійного стрибка (15,65 м).

До п’ятірки кращих за рейтингом національного чемпіонату увійшли команди Києва (2938 очок), Харківщини (2288), Дніпропетровщини (2020), Донеччини (1863) та Київщини (1731).

Трійку кращих за підсумками командного чемпіонату з багатоборства склали команди Києва (200 очок), Донецької області (125) та Запорізької області (100).