2023-09-27

Легкоатлети Донеччини відзначилися нагородами на Варшавському марафоні

24 вересня в столиці Польщі відбувся 45-й за ліком Варшавський марафон – ця спортивна подія є безперервною від 1979 року.

На 42-кілометровій дистанції, яку загалом подолали 5557 учасників із різних країн, до числа кращих увійшли два представники Школи вищої спортивної майстерності Донецької області та міста Дружківка.

Микола Мевша фінішував другим із результатом 2 години 16 хвилин 38 секунд, поступившись тільки Левенте Шемереї з Угорщини (02:15:29).

Марина Немченко показала час 02:38:12, що став третім серед жінок. На п’єдестал пошани разом із нею зійшли Єва Ягельська з Польщі (02:34:41) та ще одна українка, представниця Києва Ольга Нижник (02:37:07).

Зауважимо, що в 2023 році року під час Варшавського марафону вперше визначали не тільки індивідуальних переможців і призерів, а й командних. І тут не було рівних українцям – Микола Мевша, Марина Немченко, Ольга Нижник та Віталій Шафар посіли 1 місце, маючи в активі 3164 бали.