2024-02-21

Легкоатлети Донеччини на чемпіонаті України U20 в Києві відзначилися 5 нагородами

17-18 лютого в Києві відбувся чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів, що зібрав понад 400 учасників до 20 років із 23 регіонів країни.

Від Донецької області на змаганнях виступили 10 спортсменів – вихованці Школи вищої спортивної майстерності, Донецького обласного спеціалізованого фахового коледжу спортивного профілю ім. С. Бубки, Обласної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи. Вони представили чотири громади – Бахмутську, Вугледарську, Дружківську та Краматорську.

Атлети Донеччини здобули 5 нагород, набрали 286 очок і допомогли регіону посісти сьому сходинку в загальнокомандному заліку.

Валентин Лобода встановив свій особистий рекорд у стрибках з жердиною, підкоривши планку на висоті 5 метрів. Його результат став другим на змаганнях.

Костянтин Оніщенко здобув срібну медаль у бігу на 2000 м з перешкодами із кращим своїм результатом – 6 хвилин 1,52 секунд.

Друге місце в змішаній естафеті 4х400 м з часом 3:46.46 посіла команда Донецької області, до якої увійшли Іванна Біленька, Дар’я Дубенець, Дмитро Єщенко та Дмитро Голуб.

Подолавши 400-метрівку за 50,58 секунд, бронзовим призером став Дмитро Голуб.

Ще одну «бронзу» до скарбнички Донеччини додала Дар’я Дубенець, яка на дистанції 1500 м показала час 4:54.74.