2024-01-08

Легкоатлети Донецької області на «Різдвяних стартах» здобули повний комплект нагород

6-7 січня в Києві пройшли перші легкоатлетичні змагання зимового сезону 2024 року «Різдвяні старти». Цей турнір відбувся в Україні у 29-й раз, зібравши 334 учасників із різних регіонів.

Донецьку область представили 4 атлети Школи вищої спортивної майстерності, і кожен з них відзначився нагородою.

Євген Кузнєцов виграв змагання з бігу на двох дистанціях – 800 та 1500 метрів, показавши час 1 хв. 52,82 сек. та 3:55,02 (особистий рекорд) відповідно.

Юлія Чумаченко в стрибках у висоту стала срібною призеркою з результатом 1,80 м.

У стрибках у довжину серед чоловіків на п’єдесталі пошани опинилися два атлети Донеччини: Ігор Гончар посів друге місце (7,26 м), Артем Коноваленко – третє (7,16 м, особистий рекорд).

«Срібло» Артем Коноваленко здобув за підсумками змагань у потрійному стрибку. Його результат склав 15,87 м.

Світлини – Дмитро Путінцев і Павло Кубанов (для Федерації легкої атлетики України), Наталія Бурковська (Жорстка атлетика)