2019-06-25

Легкоатлети Донеччини здобули 11 медалей на молодіжному чемпіонаті України в Кропивницькому

22-23 червня в місті Кропивницький відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді. Змагання стали вирішальним етапом відбору до національної збірної, яка 11-14 липня поїде в Ельве (Швеція) на молодіжну першість Європи.

Донецьку область на стартах представили 29 спортсменів (18 чоловіків та 11 жінок), які здобули 11 нагород: 2 золоті, 3 срібні та 6 бронзових. У командному заліку атлети Донеччини посіли 4 місце з результатом 1385 очок, пропустивши вперед збірні Харківщини (1585), Дніпропетровщини (1640) та Києва (1690).

– Андрій Аліксійчук – 3 місце в бігу на 1500 м з результатом 3:49.08 хв.;
– Катерина Коваль – 3 місце в бігу на 800 м та 1500 м з результатами 2:10.05 та 4:29.92 хв. відповідно;
– Дар’я Озерянова – 3 місце в стрибках у висоту з результатом 1.75 м;
– Олександр Чорнобривий – 3 місце в бігу на 3000 м з перешкодами з результатом 9:23.79 хв.;
– Роман Кузьмінов – 3 місце в стрибках у висоту з результатом 2.15 м.

За крок від п’єдесталу пошани зупинились:

– Микита Кадацький – 4 місце в штовханні ядра з результатом 15.13 м;
– Артем Алфімов – 4 місце в бігу на 5000 м з результатом 14:49.31 хв.;
– Євгенія Коновалова – 4 місце в бігу на 100 м з результатом 12.21 с.;
– Крістіна Дунська – 4 місце в метанні молоту з результатом 44.80 м.

На даний час 6 атлетів Донеччини мають норматив для участі в чемпіонаті Європи серед молоді, а остаточний склад учасників невдовзі буде сформовано федерацією легкої атлетики України.