2019-12-06

Лучники Донеччини набули цінного досвіду на Кубку України у Львові

З 25 по 29 листопада у місті Львів відбувся Кубок України зі стрільби з лука в приміщенні серед дорослих. У змаганнях, які пройшли на навчально-спортивній базі літніх видів спорту Міноборони України, взяли участь понад 200 спортсменів з різних областей, а також представники інших країн (Казахстан був представлений збірною командою у двох категоріях).

Вперше після відродження цього виду спорту в Маріуполі і відкриття відділення стрільби з лука у 2019 році спортсмени-лучники Донеччини взяли участь у рейтингових змагання такого рівня, – завдяки підтримці управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації і управління молоді та спорту Маріупольської міської ради.

Спортсмени змагалися у двох категоріях: олімпійський лук і блочний лук. Лучники Маріуполя гідно виступили в класифікаційних змаганнях, і олімпійських раундах – як індивідуальних, так і командних.

В категорії блочний лук Валерій Ананін – спортсмен, якому 70 років, – виконав норматив першого дорослого розряду зі стрільби з лука. І тим самим довів, що цим видом спорту можна займатися в будь-якому віці.

У рамках змагань відбувся учбово-практичний семінар тренерів України зі стрільби з лука: мотивація, стратегія змагальної діяльності, особливості корекції передстартових станів, підготовка спортсменів до Олімпійських ігор у Токіо-2020. Учасники семінару отримали сертифікати.

Поділитись