2018-11-19

Максим Пилипець і Ростислав Білостоцький – срібні призери чемпіонату України з боксу серед чоловіків

13-18 листопада в місті Харків відбувся чемпіонат України з боксу серед чоловіків. Змагання зібрали вітчизняну еліту, адже були відбірковими до складу національної збірної, що візьме участь у кваліфікаційних стартах перед Олімпійськими іграми 2020 року.

За нагороди у 10 вагових категоріях змагались 144 спортсмени – представники 22 областей країни та міста Київ. Від Донеччини на ринг виходили 6 боксерів, двом з яких вдалося піднятися на п’єдестал пошани.

Срібні медалі здобули Ростислав Білостоцький з Маріуполя (комплексна дитячо-юнацька спортивна школа «Лідер», школа вищої спортивної майстерності), вихованець тренера Ярослава Підмастерчика, та Максим Пилипець (Бахмут-Білицьке, школа вищої спортивної майстерності), вихованець тренерів Анатолія Переяслова та Павла Івахненка. Відзначимо, що обидва спортсмени є бронзовими призерами чемпіонату Європи з боксу серед чоловіків до 22 років: Білостоцький – 2017 року, Пилипець – 2018 року.

На чемпіонаті Україні у ваговій категорії до 52 кг Ростислав Білостоцький переміг Дмитра Апончука (Київ), Ігоря Сопінського (Київська область), Андрія Тишковця (Львівська область), проте у фіналі поступився досвідченому боксеру із Запоріжжя, призеру світової першості Дмитру Замотаєву – у зв’язку з травмою Ростислава бій зупинили після другого раунду.

Максим Пилипець у ваговій категорії до 69 кг був сильнішим за Івана Данчу (Львівська область), Андрія Агеєва (Полтавська область), Ярослава Самофалова (Київська область), але у вирішальному поєдинку програв Євгенію Барабанову (Київ).