2018-02-16

Малі зимові Олімпійські ігри для дошкільнят Дружківки

14 лютого в дошкільному навчальному закладі № 35 «Лелека» міста Дружківка під патронатом Відділення Національного олімпійського комітету України в Донецькій області пройшло свято спорту, присвячене XXIII зимовим Олімпійським іграм, що тривають у корейському Пхьончхані.

До садочку завітали працівники школи вищої спортивної майстерності, які організували для дітей та батьків руханку з елементами зимових видів спорту, естафети та вікторину.

На початку свята з вітальними словами звернулась в.о. директора ШВСМ Крістіна Русінова. Опісля «естафету» прийняла інструктор-методист Ольга Лук’янова, разом з якою усі присутні розігріли м’язи.

Наступним після розминки етапом стали веселі естафети з елементами зимових розваг – «швидка сніжка», «малі хокеїсти», «сніжний ком» та інші, учасниками яких стали команди дітей та батьків.

Поки підбивались підсумки, інструктор-методист ШВСМ Світлана Хохлова провела вікторину на тему «Зимові види спорту».

За активну участь діти отримали медалі з символом XXIII зимових Олімпійських ігор, сувеніри від Відділення Національного олімпійського комітету України в Донецькій області та Донецького обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Поділитись