2019-11-12

Маріуполь прийняв відкриті обласні змагання з важкої атлетики на честь Артема Удачина та Юлії Каліни

6-9 листопада в місті Маріуполь відбувся чемпіонат Донецької області з важкої атлетики серед юнаків і дівчат до 17 років та відкритий обласний турнір на честь заслужених майстрів спорту України Артема Удачина та Юлії Каліни серед юнаків і дівчат до 17 років та до 13 років.

Змагання в спортивному залі ЗОШ №41, директором якої є батько Артема Сергій Удачин, зібрали 170 спортсменів – представників Донеччини, а також Білої Церкви (Київська область), Чугуєва (Харківська область) та Бердянська (Запорізька область).

Участь в урочистій церемонії нагородження важкоатлетів взяли заслужений майстер спорту України Артем Удачин і начальник управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації, перший заступник голови відділення НОК України в Донецькій області Володимир Мицик, які побажали хлопцям і дівчатам подальших успіхів та висловили впевненість у тому, що турнір має стати регулярним і більш знаним у країні.

У командному заліку чемпіонату області серед юнаків до 17 років місця розподілились таким чином: 1 місце – Бахмут, 2 місце – Білозерське, 3 місце – Маріуполь; серед дівчат до 17 років: 1 місце – Бахмут, 2 місце – Краматорськ, 3 місце – Білозерське.

Пам’ятними призами у вигляді штангеток нагородили кращих юних важкоатлетів турніру (за так званим коефіцієнтом Уілкса): серед дівчат – десятирічну Олену Клоноз (Маріуполь) і Євгенію Росінську (Біла Церква), серед юнаків – Данила Красюка (Дружківка) і Владислава Стояна (Бахмут/Маріуполь).

Поділитись