2018-11-22

Маріуполь визначив кращих легкоатлетів міста за програмою триборства

17 листопада в місті Маріуполь, у легкоатлетичному манежі КДЮСШ №4 департаменту освіти Маріупольської міської ради, відбувся відкритий чемпіонат міста з легкої атлетики за програмою  триборства (кожний спортсмен змагався у короткому та довгому спринті, а також у стрибках у довжину).

На урочистому відкритті змагань, в яких взяли участь 100 юнаків та дівчат 2005-2009 років народження, був присутній майстер спорту міжнародного класу з легкої атлетики Геннадій Ковтунов, неодноразовий призер чемпіонатів Європи з потрійного стрибку.

Переможців і призерів змагань визначено за сумою очок у трьох видах програми. У різних вікових категоріях переможцями стали: серед дівчат – Єлизавета Хабарова, Анастасія Пархоменко, Анастасія Андрейченко, Марина Бойко, Софія Загорудько, серед юнаків – Владислав Коршунов, Михайло Синельников, Богдан Сівак, Павло Харченко, Кирило Богатир.

Переможці та призери отримали від організаторів грамоти, медалі та солодкі призи.