2024-01-08

Маріупольчанка Марина Ковтунова в Німеччині виграла змагання зі стрибків у висоту

7 січня в німецькій громаді Герцеброк-Кларгольц відбувся міжнародний легкоатлетичний турнір зі стрибків у висоту серед усіх вікових категорій «Sparkassen Hochsprungmeeting».

Найвищу нагороду для України здобула 17-річна Марина Ковтунова з міста Маріуполь – атлетка Школи вищої спортивної майстерності, стипендіатка Донецької області.

Серед суперниць у віковій категорії U20 Марина показала кращий результат – 1,82 м. Вона перемогла за спробами Джоану Герман з Німеччини, яка подолала таку ж позначку. Ще учасницями змагань були представниці Чехії та Нідерландів.

Нагадаємо, у 2023 році Ковтунова виграла чемпіонат Асоціації балканських легкоатлетичних федерацій U18 у Туреччині, також стала другою на турнірі «Guldensporenmeeting» в Бельгії. Особистий рекорд Марини в стрибках у висоту складає 1,84 м.