2020-09-07

Майстер-клас від Дмитра Пинькова та Владислава Коростельова для юних борців греко-римського стилю

4 вересня в рамках проведення спортивно-виховного заходу «Всеукраїнський олімпійський урок» у Донецькій області на базі загальноосвітньої школи № 30 міста Маріуполь відбувся майстер-клас з греко-римської боротьби.

До вихованців Спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву з греко-римської боротьби ім. Г.Г.Узуна завітали провідні борці Донеччини, майстри спорту України: Дмитро Пиньков – чемпіон України серед молоді, бронзовий призер чемпіонату Європи серед юніорів, срібний призер чемпіонату України серед дорослих, та Владислав Коростельов – бронзовий призер чемпіонату Європи серед юнаків, чемпіон України серед дорослих.

Дмитро та Владислав розповіли учням про свої досягнення і участь у міжнародних змаганнях, а також продемонстрували технічні прийоми боротьби.

У рамках відкритого тренування наставники з греко-римської боротьби Ігор Куріло та Павло Макуха провели з юними спортсменами бесіду щодо мети і завдань Всеукраїнського олімпійського уроку, поспілкувавшись на тему олімпійського руху у світі, в Україні та, зокрема, у Донецькій області.

Поділитись