2018-03-29

Медалі чемпіонату України зі спортивної радіопеленгації прибули на Донеччину

22-25 березня на Херсонщині відбувся чемпіонат України зі спортивної радіопеленгації на скорочених дистанціях серед дорослих, юніорів та юнаків, у якому взяли участь приблизно 200 спортсменів з 16-ти областей України.

Представниця Лиману Анастасія Сорока у категорії Ж-12 в особистому заліку стала двічі срібною призеркою та двічі другою в командному заліку разом з партнеркою по команді Іриною Полубенцевою.

У категорії молодших юнаків в особистому заліку Ч-12 Данило Дворніков з Лиману посів два перших, одне друге та одне третє місце. А жіноча команда Ж-21 у складі Світлани Полубенцевої і Карини Зорі (м. Слов’янськ) посіли два других та два третіх місця.

У групі чоловіків Ч-21 не було рівних заслуженому майстру спорту України Олексію Іваньку (м. Лиман), який в особистому заліку виборов три перших та одне друге місце, поступившись тільки своєму земляку та партнеру по команді – заслуженому майстру спорту України Сергію Штаньку, який у свій актив в особистому заліку записав одне перше та два третіх місця.

Також наші чоловіки – Олексій Іванько, Сергій Штанько та Олег Полубенцев – стали чотириразовими переможцями чемпіонату в командному заліку.

У загальнокомандному заліку Донецька область посіла третє місце, поступившись команді міста Київ та команді Сумської області.