2024-03-28

Медальний виступ велосипедистів Донеччини на чемпіонаті України з кросу в Житомирі

22-24 березня в місті Житомир відбувся чемпіонат України з велосипедного спорту (крос), у рамках якого в індивідуальній гонці на час та естафетній гонці на короткому колі змагалися 145 учасників із 18 команд.

Від Донеччини виступили 19 спортсменів – вихованці Обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з велосипедного спорту, Донецького обласного спеціалізованого фахового коледжу спортивного профілю ім. С. Бубки та Школи вищої спортивної майстерності, представники міст Лиман і Бахмут. У їхньому активі виявилося 1 «золото», 1 «срібло» та 3 «бронзи».

У індивідуальній гонці на час бронзовими призерами стали два спортсмени ОСДЮСШОР Донеччини, яких підготував заслужений тренер України Валерій Красов: Максим Кікоть – у віковій групі юнаки, Дмитро Ємченко – серед юніорів.

На другий день у програмі естафетних гонок медалями відзначилися дві команди Донецької області, що включали по 4 велосипедисти:

– «золото» серед юнаків вибороли Максим Кікоть, Арсеній Щуров (ОСДЮСШОР, тренер Валерій Красов), Андрій Захарченко (ДОСФКСП ім. С. Бубки, ШВСМ, тренер Олександр Геращенко) і Максим Троян (ДОСФКСП ім. С. Бубки, тренер Олександр Геращенко);

– «срібло» серед юніорів здобули Дмитро Ємченко (ОСДЮСШОР, тренер Валерій Красов) та три вихованці тренерів Олександра Геращенка та Кирила Поспєєва – Євген Лемещенко, Данило Тіманов (ДОСФКСП ім. С. Бубки) і Данило Пащенко (ШВСМ).

«Бронзу» за підсумками естафетних змагань до скарбнички Донеччини додала Софія Мочалова (ОСДЮСШОР, тренери Кирило та Валерій Красови).

Поділитись