2023-05-12

Медальний виступ велосипедистів Донеччини на чемпіонаті України в Білій Церкві

З 5 по 8 травня в місті Біла Церква відбулися командний чемпіонат України з велоспорту на шосе в багатоденній гонці серед жінок, чоловіків, юніорів, юніорок, юнаків, дівчат і відкритий чемпіонат Київської області серед молодших юнаків, молодших дівчат. Загалом їх учасниками стали 145 спортсменів із 17 команд.

Від Донеччини на змаганнях виступили вихованці Обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з велоспорту та учні Донецького обласного спеціалізованого фахового коледжу спортивного профілю ім. С.Бубки. Наставниками представників Лиманської та Бахмутської громад є заслужений тренер України Валерій Красов і тренер-викладач Олександр Геращенко.

У трьох категоріях командного заліку чемпіонату України велосипедисти Донецької області здобули срібні нагороди:

– серед жінок – Алла Марущук (ОСДЮСШОР);
– серед юніорів – Даніель Беліч та Максим Кобрін (ДОСФКСП ім. С.Бубки);
– серед юнаків – Іван Кононенко, Дмитро Ємченко (ОСДЮСШОР) та Максим Таянович (ДОСФКСП ім. С.Бубки).

На відкритій першості Київської області серед молодших юнаків вихованець ОСДЮСШОР з велоспорту Донеччини Максим Кікоть виборов «золото».

Додамо, що багатоденна гонка складалася з трьох етапів: двох групових гонок (120 км, 100 км, 80 км) і індивідуальної гонки на час 15 км. На кожному етапі залікові бали отримували перші 20 учасників (за 1 місце – 30 очок, за 20 місце – 1 очко). Склад команди в кожній віковій категорії – 6 велосипедистів, і тому, зважаючи на кількість учасників, переважна більшість команд на чемпіонаті комплектувалася зі спортсменів різних областей.