2023-04-17

Медальний виступ юного велосипедиста Донеччини на чемпіонаті України в Білій Церкві

12-15 квітня в місті Біла Церква відбувся відкритий чемпіонат України з велосипедного спорту на шосе в багатоденній гонці, що у вікових категоріях юніори, юніорки, юнаки, дівчата, молодші юнаки та молодші дівчата зібрав 125 учасників у складі 16 команд із 10 регіонів держави.

Від Донеччини на змаганнях виступили вихованці Обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з велоспорту, представники міста Лиман, яких підготував заслужений тренер України Валерій Красов.

Максим Кікоть серед молодших юнаків у особистому заліку здобув срібну медаль. Також він посів перше місце в командному заліку, який вираховувався за підсумками трьох етапів: двох групових гонок на 105 км і 80 км та індивідуальної гонки на час.

Ще два велосипедисти Донеччини Дмитро Ємченко та Іван Кононенко серед юнаків стали четвертими в командному заліку.