2018-04-13

Міжрегіональний турнір з волейболу в Лимані зібрав 12 команд

Напередодні Великодня 22-й міжрегіональний турнір з волейболу «Кубок Лиманської громади» зібрав спортсменів з 4 областей України – Харківської, Дніпропетровської, Донецької та Луганської.

В ігрових залах ФСК «Локомотив» міста Лиман першість виборювали 12 команд: 6 чоловічих (ВК «Бахмут», ВК «Покровськ», Лиман «Колос-Громада», Рубіжне, «Артемсіль» Соледар, ДЮСШ Бахмут) та 6 жіночих (Дніпро, Балаклея, «Артемсіль» Соледар, Бахмут КДЮСШ, Лиман, ДВК «Локомотив» Лиман).

На відкритті змагань командам вручили короваї від Лиманської громади, а привітання висловили заступник міського голови Юлія Гамаюнова і начальник відділу національно-патріотичного виховання, молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту міської ради Олексій Рокочий.

Урочисту посвяту у волейболісти пройшли 20 вихованців дитячого волейбольного клубу «Локомотив» (тренери Наталія Лавриненко та Сергій Хандій), які отримали пам’ятні дипломи, медалі від Юлії Гамаюнової та гравця вищої волейбольної ліги України, бронзової призерки Європейського чемпіонату серед дівчат в складі збірної України Станіслави Парфьонової.

За підсумками наполегливої боротьби в круговому турнірі (15 чоловічих та 15 жіночих ігор) визначились переможці та призери Кубку Лиманської громади:

– серед чоловіків:

1 місце – ВК «Бахмут»,
2 місце – Лиман «Колос-Громада»,
3 місце – ВК «Покровськ»;

– серед жінок:

1 місце – Лиман,
2 місце – Дніпро,
3 місце – «Артемсіль» Соледар.

На святковому закритті турніру кубки командам, медалі та дипломи кожному призеру вручив міський голова Петро Цимідан. Також нагороди отримали 8 кращих гравців турніру в номінаціях: кращі зв’язуючі, кращі захисники, кращі нападники та різнобічні гравці турніру.

Зазначимо, що команда волейболісток з Лиману здобула другу перемогу протягом тижня. Раніше, 31 березня, Наталія Лавриненко, Вікторія Олійник, Владислава Калініченко, Дар’я Малютіна, Олена Шипілова, Владислава Ковтун і Таісія Чугай (тренер Наталія Лавриненко) стали кращими на міжрегіональному турнірі в міста Балаклея Харківської області, що присвятили Міжнародному дню спорту.

Поділитись