2018-12-02

Модуль «Основи бізнесу та кар’єри» проекту #OlympicLab в Миколаївці

29 листопада в місті Миколаївка, на базі спортивно-оздоровчого комплексу «Енергетик» ПАТ «Донбасенерго», відбувся модуль «Основи бізнесу та кар’єри» проекту #OlympicLab, який реалізує Національний олімпійський комітет України за підтримки «The Coca-Cola Foundation». На захід завітали школяри закладів загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 1, 2, 3, 4 Миколаївської міської ради, а також Рай-Олександрівського та Малинівського закладів освіти.

Вже з перших хвилин учні отримали можливість дізнатися, як функціонує сучасний спортивний комплекс, яким чином організовано його діяльність, про спектр його послуг і тренувальні процеси. Для більшості учнів це був перший візит в подібний заклад, який нещодавно почав свою роботу в 16-тисячному місті енергетиків.

Гостем модулю стала майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, учасниця двох Олімпіад, багаторазова чемпіонка Європи, чемпіонка Всесвітньої Універсіади, переможниця Кубку Європи, фіналістка чемпіонату світу Антоніна Єфремова.

Діти з задоволенням слухали розповідь Антоніни про її спортивний шлях, як вона досягла своїх переможних вершин, чим займається по завершенню спортивної кар’єри та мали можливисть отримати відповіді на безліч запитань.

Під час показових виступів кожен учасник отримав можливість спробувати свої сили як на борцівському килимі, так і в тренажерному залі. Окрім знань, діти отримали сертифікати спортсмена від спортивного комплексу, що надасть їм змогу й надалі відвідувати заклад та вести здоровий спосіб життя.

Поділитись