2018-01-22

Молодь Костянтинівки відсвяткувала День Соборності волейбольним змаганням

22 січня Україна відзначає чергову річницю з дня проголошення Акта Злуки: возз’єднання у 1919 році Української Народної Республіки (УНР) та Західно-Української Народної Республіки (ЗУНР). Напередодні свята, 19 січня на базі Костянтинівського професійного будівельного ліцею відбувся тематичний захід «Здорова нація – здорова Україна» і студентський турнір з волейболу.

День Соборності України є першим у низці свят, який відзначається на загальнодержавному рівні  і охоплює весь український народ. Бо це свято єднання, духу, суверенності і віри.

Напередодні свята, 19 січня на базі Костянтинівського професійного будівельного ліцею №39 відбувся  тематичний захід «Здорова нація – здорова Україна», в якому прийняла  учнівська та студентська молодь учбових закладів міста та району: медичний коледж, індустріальний технікум, вище професійне училище №113, професійний будівельний ліцей №39,  Костянтинівський технікум Луганського аграрного університету.

До молоді міста зі словами привітання звернулися начальник відділу з фізичної культури  і спорту Л.Тарасовська і директор центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Б.Каманов. Свято відбулося під гаслом «Соборна. Вільна. Неподільна! Моя Україна». Лунав Гімн України, українські пісні. Учнівська та студентська молодь тримала Державний прапор та прапор рідного міста.

Після чого стартував турнір з волейболу, перший з шести видів спорту міської спартакіади серед студентів. За результатами змагань Костянтинівський технікум Луганського Національного аграрного університету посів перше місце, Костянтинівське вище професійне училище №113 – друге місце, Костянтинівський медичний коледж – третє місце. Всіх переможців нагороджено грамотами.

Поділитись