2021-12-13

«Моя олімпійська мрія» стартує в Україні

17 грудня в рамках Всеукраїнських змагань з легкоатлетичних стрибків на призи заслуженого тренера України Віталія Петрова на Донеччині стартує новий проєкт Національного олімпійського комітету України «Моя олімпійська мрія», який буде реалізований у дитячо-юнацьких спортивних школах.

Головна його мета – популяризація олімпійських ідеалів та цінностей, здорового способу життя й спонукання до спортивних амбіцій вихованців ДЮСШ.

Наразі в Україні нараховується 1238 дитячо-юнацьких спортивних шкіл з різних видів спорту, і кожна з них буде залучена до нового проєкту. У тому числі – 46 ДЮСШ Донецької області.

«ДЮСШ – це фундамент для кожного спортсмена, своєрідна перша сходинка, яка допомагає відкривати дитині захоплюючий світ спорту. Національний олімпійський комітет України започатковує новий проєкт, що, сподіваємось, сприятиме успішному шляху юних атлетів до здійснення своєї найзаповітнішої олімпійської мрії», – пояснив суть започаткованої програми президент НОК України Сергій Бубка.

Починаючи з грудня цього року і протягом 2022-го у ДЮСШ проходитимуть майстер-класи, відкриті тренування та інші спортивні активності, до яких залучатимуться відомі спортсмени та вихованці дитячо-юнацьких спортивних шкіл, які успішно продовжили свою кар’єру.

Кожна з 1238 шкіл України також отримає і спеціальний інвентар – комплекти футбольних, волейбольних, баскетбольних м’ячів, що стануть у нагоді під час тренувань.

Тож спільними зусиллями зробимо мрію юних спортсменів реальністю!

Поділитись